Відгуки про компанію KVITKOVA
- Ольга М.
- Ніна Г.
Замовляю у цьому магазині вже не вперше. Якість цибулин гладіуоусів вражає , дуже великих розмірів! Швидка відправка та гарне упакування! Щиро рекомендую!
- Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук
- Коментар продавця
- Елена Д.
- Ольга А.
- Юлія Ш.
- Лариса П.
- Владислава Ж.
- Надежда Ф.
Заказываю не первый раз цветы .качество отличное ,отправка быстрая !-рекомендую!!!
- Ірина С.
Все супер,чекаю на цвітіння квітів.
- Катерина Р.
